Hakkımızda

Bozlar Enerji ve Metal Sanayi Ticaret Anonim Şirketi bağımsız uluslararası emtia sektöründe tanınmış firmalarından birisidir. Bizler dünya ticaretini pozitif güç olarak görüyor ve bu yönde daha da ileriye yönelik adımlarımızı atmak için düzenli olarak büyümemize devam ediyoruz. Bozlar Enerji ve Metal demir dışı hurda, hammadde ve geri dönüşümü tamamlanmış malzeme tedarik ağına sahip uluslararası firma olma yolunda sürdürülebilir büyüme ilkesi kazanmış bir firmadır. Geri dönüşüm sektöründe birçok üretici, eritici, işleyici ve hurda firmalar ile partnerliklerimiz ile marka değerimiz her geçen gün daha da artmaktadır. Ana tedarik kategorilerimiz Bakır, Alüminyum, Pirinç(Sarı), Kurşun, Çinko ve ek olarak diğer demir dışı metallerdir. Bütün operasyonlarımız İstanbul, Türkiye’de bulunan genel merkez ofisimizden yürütülmektedir.

Bozlar Enerji ve Metal olarak en büyük gayretimiz ve çabamız müşterilerimizin daima güvenli, dürüst ve sürdürülebilirlik ile devam eden ticari faaliyetlerine devam etmeleridir. Müşterilerimizin kısa ve uzun dönemli olarak ihtiyaçlarının tedarikini sağlamak ve daima memnun olduklarından emin olmaktır.

Misyonumuz

Genç ve Dinamik yönetimimiz ile birlikte, yenilikçi çözümler üreterek müşterilerimize dayanıklı, kaliteli ve sürdürülebilir bir tedarik ağı oluşturmak. Müşterilerimizin memnuniyeti için daima çalışmak ve sorumlu olduğumuz tedarik ağı kapasitemizi arttırmak.

Vizyonumuz

Topluma faydalı çevreci, yenilikçi ve dinamik kurumsallaşmış bir yapıya sahip olmak. Hizmetlerimiz ve ürünlerimiz ile müşterilerimizi daima mutlu görmek.

Hedef

Var olan kapasitemizi rekabetçi ve sürdürülebilir bir büyüme ivmesi yakalayarak stratejik adımlar ile geliştirmek. Geçmişte olduğu gibi bugün de ve gelecekte de daima tercih edilen firma olmak.

Tarihçe

Bozlar Enerji ve Metal Sanayi Ticaret Anonim Şirketi olarak İstanbul il sınırları içerisinde 1967 yılında ticari faaliyetlerine başlamıştır. Firmamız, birinci kuşak kurucusu farklı unvan eşliğinde hurda metal (Bakır, Alüminyum, Pirinç Vb.) malzemelerin alım ve satımı ile metal piyasasına hızlı bir giriş yapmayı ve sayılı firmalardan olmayı başarmıştır. 

1989 yılında ikinci kuşak ve aile reisimiz yönetimi eline alması ile birlikte firmamız faaliyet alanlarında hızlı bir atlayış yaşayarak sürdürülebilir bir büyüme ivmesi kazanmayı başarmıştır. Bu hızlı ilerleyiş birçok yatırımları da beraberinde getirmiştir. En gözde yatırımlarımızdan bir tanesi olan Güneş Enerji Elektrik Üretim tesisimiz ile birlikte firmamız Enerji sektörüne de adım atmayı başarmıştır.

Bizimle iletişime geçin

Bozlar Enerji ve Metal Sanayi Ticaret Anonim Şirketi bağımsız uluslararası emtia sektöründe tanınmış firmalarından birisidir.